Müşteri Sözleşmesi

Madde 1
Verdiğiniz sipariş devam ederken aynı linke aynı katagoriden bir sipariş daha girerseniz sistem hata verir ve ödemeniz yanar ve iade hakkınız yoktur.

Madde 2
Profiliniz gizli konumundayken sipariş verirseniz sistem sipariş durumunu tamamlandı yapar ve işlem ücretini iade isteme hakkınız bulunmaz ve telafi/iade yoktur!

Madde 3
Eğer siparişinizin bir kısmı tamamlanır yada iptal edilirse (Madde 2 hariç) paranız iade edilir. Lütfen tekrar sipariş girmeyin ve Bizimle İletişime Geçin.

Madde 4
Bir sipariş bitmeden aynı adrese aynı hizmet katagorisinden başka sipariş girmemelisiniz.

Madde 5
Bot takipçi işlemlerinin hiç bir şekilde garantisi/telafisi ve iadesi yoktur. İnstagram devamlı güncelleme yaptığından dolayı gelen takipçiler ertesi gün bile silinebilir.

Madde 6
Verdiğiniz sipariş belirtilen süre içinde tamamlanır, Aksi durumda güncellemelerden dolayı maksimum 48/72 saat içerisinde başlar ve tamamlanır.

Madde 7
+18,adult,iddaa kupon satış hesabı yada yasa dışı kumar vb. hesaplara sipariş verilirse bu hesaplara işlem başlatılmaz ve geri aidesi yapılmaz!

Madde 8
Verilen Siparişlerin bakiyesi kesinlikle iade edilmemektedir lakin bizimle bir hizmet konusunda anlaştığımızda o hizmet problem yaşayıp kaldırılırsa iade yapılmaktadır.

Madde 9
Siparişinizi verdikten sonra hesap, gönderi vs. ID'lerini değiştirmeyin, gizlemeyin ve sipariş tamamlanmadan başka yerden çekim yapmayınız.

Madde 10
Sipariş verilirken müşteri sözleşmesini kabul eden herkes bu kuralları kabul etmiş olur ve herhangi bir aksaklıkta şikayetci olamaz ve hak talep edemezler.

Madde 11
Servis açıklamalarında yazan ortalama başlangıç değerleri aşıldığında bu sözleşmede ki süre geçerli olmaktadır çünkü sunucularda ki kesintiler anlık belirlenemediği için siparişlerin maksimum başlama süresi 48/72 saattir.

Madde 12
mavisosyalmedya.com bildirimde bulunmaksızın yukarıdaki maddeleri değiştirme hakkını saklı tutar.


 

Kullanım Sözleşmesi

Site kullanımı ile ilgili genel kurallar ve yasal sorumluluklar aşağıda belirtilen şartları, kurallar ve yasal sorumlulukları içeren Müşteri ve Kullanıcı Sözleşmesi’nin mavisosyalmedya.com sitesi kullanılmadan önce okunması tavsiye edilir.


- Belirtilen şartların sizin için uygun olmaması halinde lütfen mavisosyalmedya.com'dan Sipariş vermeyiniz ve kullanmayınız.

- Siteyi kullanarak ve kişisel bilgilerinizin yer aldığı sipariş formunu doldurarak bu sayfalarda yazılı şartları kabul etmiş sayılmaktasınız.

- mavisosyalmedya.com sitesinde mevcut her tür hizmet, ürün, kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar.

- Değişiklikler sitede yayın tarihinde yürürlüğe girer.

- mavisosyalmedya.com müşterilerine siteye her girişte kullanıcı sözleşmesi, hizmet şartları ve iptal / iade koşulları sayfalarını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

- Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.Kullanıcı sözleşmesi, hizmet şartları ve iptal / iade koşulları mavisosyalmedya.com tüm müşterilerine açıktır.

- Site üzerinde verilen hizmetlerin tamamı ücretlidir. Aşağıdaki yazılı durumlarda, site yönetimi kullanıcının site kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar:
1.a. Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgiler, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeler içeren ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarıyla ters düşen bilgilerin siteye kaydedilmesi,
1.b. Site içeriğinin izinsiz olarak kısmen veya tümüyle kopyalanması,
1.c. Kullanıcılara verilen ya da kendi belirledikleri kullanıcı adı, şifre gibi bilgilerin, kullanım haklarının, üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılmasından (bu bilgilerin kullanıcı dışındaki kişiler tarafından kullanılmasından) kaynaklanacak her türlü zarardan doğrudan Kullanıcı sorumludur. Aynı şekilde Kullanıcı, internet ortamında bir başkasına ait IP adresi, elektronik posta adresi, kullanıcı adı gibi kişisel bilgileri kullanamayacağı gibi diğer kullanıcıların özel bilgilerine de izinsiz olarak ulaşamaz veya bunları kullanamaz. Kullanıcı bu şekilde bir kullanımdan dolayı doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülüğü kabul etmiş sayılmaktadır.
1.d. Sitenin güvenliğini tehdit edecek, sitenin çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi.

KULLANIM

2.a. mavisosyalmedya.com bu internet sitesi genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesinde tüm bilgi, resim, mavisosyalmedya.com markası ve diğer markalar, mavisosyalmedya.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin veya mobil uygulamanın bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. mavisosyalmedya.com 'un burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

2.b. mavisosyalmedya.com' a iletilen tüm eleştirilerin hakkı mavisosyalmedya.com' a aittir, istenildiği taktirde mavisosyalmedya.com tarafından pazarlama amacıyla kullanılabilir.

SORUMLULUKLAR

3.a. mavisosyalmedya.com sitesini ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) onlara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilebilir.
3.b. Kullanıcı, diğer kullanıcıların ve ziyaretçilerin mavisosyalmedya.com uygulamasını kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı hareketlerde bulunamaz, sunucuları ya da veritabanlarını otomatik programlar yükleyip zorlayamaz/kilitleyemez. Hile girişimlerinde bulunamaz. Bulunması halinde siparişin sonlandırılacağını ve durumdan doğabilecek her türlü hukuki, cezai sorumluluğu kabul eder.
3.c. mavisosyalmedya.com yönetimi ile yapılan mesajlaşmaların yedeğinin alınması kişilerin sorumluluğundadır ve mavisosyalmedya.com tarafından önerilmektedir. Mesajlaşmaların yedeklerinin alınmaması nedeniyle kaybolmasından, silinmesinden veya hasar görmesinden mavisosyalmedya.com sorumlu tutulamaz.
3.d. Sipariş iptali ve Sipariş Bilgisi işlemi, kullanıcı tarafından iletişim destek talebi oluşturularak yapılabilir. Zararlı Yazılımlar Tarafından siteye erişen kişilerin yetkisi iptal edilecektir. Siparişeri iptal eden kişi bu işlemin geri dönüşü olmadığını kabul eder. mavisosyalmedya.com a da kullanıcının kendisi tarafından sonlandırılan kullanıcı hesabına ait her türlü kaydı silip silmeme kararı mavisosyalmedya.com ya aittir. Kullanıcı silinen kayıtlarla ilgili herhangi bir hak veya tazminat talebinde bulunamaz.
3.e. Bu internet sitesi mavisosyalmedya.com kontrolü altında olmayan başka internet sitelerinde bağlantı veya referans içerebilir. mavisosyalmedya.com, bu sitelerin içeriklere veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.
3.f. mavisosyalmedya.com, kullanıcı tarafından siteye ya da mobil uygulamaya sipariş formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen sipariş adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe mavisosyalmedya.com un kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.
3.g. Sitenin belirli yerlerinde o bölüme özel farklı kurallar ve yükümlülükler belirtilebilir. Bu bölümleri kullanan kişi ve kuruluşlar peşinen belirtilen bu kuralları kabul etmiş sayılır.
3.h. Kullanıcılarımızın kişisel bilgilerini ve gizliliklerini korumak için aldığımız önlemler ve bu konudaki genel politikamızı okumak için, lütfen “Müşteri ve Kullanım Sözleşmesi” sayfasını okuyunuz. Kullanıcı, servisten faydalanmaya başlandığı andan itibaren bu katılım sözleşmesinin tüm hükümlerini kabul etmiş sayılacağını ve sözleşmenin kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul eder. Kullanıcı işbu sözleşme ile üstlenmiş olduğu yükümlülüklere aykırı hareketi nedeniyle mavisosyalmedya.com' un uğrayacağı her türlü zararı aynen tazmin etmeyi kabul eder. mavisosyalmedya.com 'un, kullanıcının sözleşmeye aykırı davranışları nedeniyle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kalabileceği her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için kullanıcıya aynen rücu hakkına sahiptir.

HİZMET SÜREKLİLİĞİ

4.a mavisosyalmedya.com taahhüt ettiği hizmetlerin sürekliliğini sağlamak için, işbu sözleşmede herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı değişiklik yapabilir. mavisosyalmedya.com'un her zaman herhangi bir gerekçe göstermeksizin, tek taraflı olarak verdiği hizmeti sürekli veya geçici olarak durdurma, servisin içeriğini değiştirme veya iptal etme hakkı vardır.
Kullanıcı işbu hakkı kabul eder. mavisosyalmedya.com, herhangi bir değişiklik olması halinde güncel kullanım şartlarını aynı link altında yeni tarih güncellemesi ile sitesinde yayınlanacak, gerek görmesi halinde elektronik posta yada sms ile kullanıcılarına bildirilecektir.
Yenilenmiş güncel kullanım şartları, mavisosyalmedya.com' da yayınlandığı andan itibaren geçerli olacak ve mavisosyalmedya.com sitesinin hizmetlerinin kullanımı o andan itibaren yenilenmiş kullanım şartlarına bağlı olacaktır.İşbu sözleşme hükümlerine aykırı materyalleri mavisosyalmedya.com sitesine ya da mobil uygulamasına göndermiş olan üyenin siparişini, herhangi bir bildirim yapılmaksızın mavisosyalmedya.com tarafından tek taraflı olarak sona erdirilebilir.
4.b Sözleşmenin Yürürlüğe Girmesi Kullanıcı, Sipariş formunu okuyup veya onayladığı ya da bu sistemi kullanarak herhangi bir hizmet aldığı ya da sipariş verdiği andan itibaren mavisosyalmedya.com sözleşmesine uymayı taahhüt etmiş kabul edilir. Sözleşme, üyeliğin sona ermesi ile veya işbu sözleşmede sayılan fesih hallerinden herhangi birinin gerçekleşmesi ile hiçbir uyarıya gerek kalmaksızın kendiliğinden hükümsüz kalacaktır.


GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

- mavisosyalmedya.com müşterilerinin site üzerinde yaptığı işlemlerin kayıtları kesinlikle gizli tutulmakta ve kesinlikle 3. şahıs ve kurumlar ile paylaşılmamaktadır.
- Vermiş olduğunuz siparişler servis sağlayıcıları ile paylaşılmaktadır. Ancak resmi devlet kurumları tarafın talep edilmesi halinde kayıtlar resmi devlet kurumu görevlilerine sunulabilir.
- Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileri, siteye bakiye yükleyen müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde mavisosyalmedya.com ve ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır.
- Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin mavisosyalmedya.com ara yüzü üzerinden banka,paywant, shopier ve paytr ödeme sistemleri ve bilgisayarınız ya da telefonunuz arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.
- Bizlere her zaman aşağıda belirtilen iletişim bilgilerinden yararlanarak ulaşabilirsiniz. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir.
- Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
- mavisosyalmedya.com adresli web sitemizden başarılı bir sipariş oluşturmanız sitemize e-posta adresinize ve telefon numaranıza duyurularımızı ulaştırma izni vermeniz anlamına gelmektedir.
- mavisosyalmedya.com ’dan gönderilen e-mail ve sms duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız bizlere iletişim formundan ulaşabilir veya aşağıdaki WhatsApp Müşteri hizmetleri numaramıza bunu bildirebilirsiniz.
- Bize Ulaşıp email ve sisteme girilen telefon numaranızı iletildikten takiben email adresiniz ve telefon numaranız mesaj listemizden çıkartılacaktır.
Müşteri Hizmetleri Whatsapp İletişim : 0(850) 304 9682


GERİ ÖDEME POLİTİKASI

• Verilen Siparişlerin İadesi Ve Geri Ödemesi Yoktur.
• Instagram/Twitter/Facebook vb. sosyal medya servislerin ne zaman güncelleme yapabileceğini bilemeyiz, herhangi bir düşüş yaşanması halinde İadesi Ve Telafisi Yoktur.
• mavisosyalmedya.com sistem yöneticisine, canlı destek ekibine karşı yapılacak hakaret veya kötüye kullanım tespit edilirse bakiyeye el konulup gerekli yasal işlemler başlatılıp, gönderilen takipçi veya beğeni işlemlerinin geri alınma hakkını gizli tutar.
• Çalıntı kredi kartı yada farklı yöntemler ile başkasının adına ödeme yapılırsa hesap feshedilecektir istisnasız.
• Siparişler sisteme girildikten sonra iptal/iade talebiniz kabul edilmeyecektir. Eğer sipariş tamamlanmazsa Sizlerle İletişim Kurulup İade Kredisi Verilcektir.

3 Dakika Önce